HAKKIMDA

image

1981 yılında İzmir’de doğdum. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinde tamamladım. Çalışma hayatıma Migros T.A.Ş’de Seçme Yerleştirme ve Endüstri İlişkileri Departmanı’ nda uzman olarak başladım. Migros’ta çalıştığım dönemde entegre insan kaynakları yönetimi çalışmaları ile birlikte yönetici eğitim programlarında eğitmen olarak görev aldım. Migros’ta çalıştığım dönemde içerisinde 2 ayrı proje ile başarı ödül aldım. Migros T.A.Ş’deki görevimden ayrılmamın ardından 1 yıl süre ile Vaillant – Demirdöküm İnsan Kaynakları organizasyonunun yeniden yapılandırılması projesinde rol aldım. 2011 yılından Kasım 2015’e kadar Türkiye’nin denetim ve danışmanlık sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Mazars Türkiye’nin tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptım.

Şu an çalışma hayatıma yönetim danışmanı ve eğitmen olarak devam etmekle birlikte, entegre insan kaynakları sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi, stratejik gözden geçirme ve hedef yayılımı, organizasyon gözden geçirme ve norm kadro çalışmaları, performans değerlendirme ve prim sistemleri, iş değerleme, ücret ve prim sistemleri kurulumu, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti, örgüt iklimi araştırmaları vb. kurumsal gelişim ve dönüşüm projelerinde proje danışmanı ve proje lideri olarak görev yapmaktayım. Ayrıca kurumsal gelişim projelerinde proaktif sorumluluk, iletişim, ekip yönetimi, taım çalışması ve insan kaynakları uzmanlık eğitimlerinde eğitmen olarak görev almaktayım.

Şu an ziyaret etmekte olduğunuz web sitemde insan kaynakları, çalışma hayatı, organizasyon yönetimi konularında fikirlerini paylaşmaktayım.

Gönüllü bir oluşum olan 4ekip‘in kurucu üyesi olmakla birlikte ve Peryön üyeysim. İnsan kaynakları zirveleri, kariyer günleri, özel şirketlerin etkinliklerinde konuşmacı olarak ve Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde konuk (öğretim görevlisi) olarak yer almaktayım.

Capital, Para, Kariyer.net gibi alanında öncü ve sektörel bir çok dergide görüşlerimi paylaştığım röportaj ve yazılarım bulunmaktadır.