Hakkımda

image

İş hayatına 1999 yılında Migros T.A.Ş satış bölümünde henüz öğrenciyken başladım. 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra Migros T.A.Ş’de Seçme Yerleştirme ve Endüstri İlişkileri Departmanı’ nda Uzman olarak çalışmaya başladım. Migros’ta çalıştığım dönemde SAP/R3 kullanımı, endüstri ilişkileri, iş hukuku, ücretlendirme ve performans yönetimi, sendikal ilişkiler konularında deneyim kazanmış olmakla birlikte aynı zamanda yönetici eğitim programlarında eğitmen olarak yer aldım. Migros T.A.Ş’de çalıştığım dönemde içerisinde yer aldığım “Çalışan Danışma Hattı”ve ” Ülke Tanıtımı ve Turizme Katkı” projeleri ile ödül almaya hak kazandım.

Migros T.A.Ş’deki görevimden ayrılmamın ardından 1 yıl süre ile Vaillant – Demirdöküm İnsan Kaynakları departmanının yeniden yapılandırılması süreci içerisinde yer aldım. Bu dönemde beyaz yaka-mavi yaka tüm İnsan Kaynakları sisteminin kurulması ve sistemin SAP sistemine entegrasyonunu gerçekleştirdik.

2011 yılından Kasım 2015’e kadar Türkiye’nin denetim ve danışmanlık sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Mazars Türkiye’nin tüm İK süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptım.

Şu anda uzman ve deneyimli kadrosu ile araştırma, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olan Adisa Danışmanlık’ta yönetim danışmanı olarak çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Okumakta olduğunuz blogumda “insanlar ve şirketler” hakkında fikirlerimi paylaşıyorum. Gönüllü bir oluşum olan 4ekip‘in kurucu üyesi olmakla birlikte ayrıca Tusiad Eğitim Çalışma Grubu ve Peryön’ün üyesiyim. Birçok üniversitenin kariyer günleri vb. etkinliklerinde konuşmacı olarak yer almaktayım.  Marmara Üniversitesi’nde Çalışma Ekonomisi Tezli Yüksek Lisans programına devam etmekteyim. Capital, Para, Kariyer.net gibi alanında öncü olan bir çok dergide görüşlerimi paylaştığım röportaj ve yazılarım bulunmaktadır.

Arzu’nun eşi ve Mert’in babasıyım.

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Google+Pin on Pinterest