HAKKIMDA

image

1981 yılında İzmir’de doğdum. İş hayatına 1999 yılında Migros T.A.Ş satış bölümünde başladım. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinde tamamladım. Çalışma hayatıma Migros T.A.Ş’de Seçme Yerleştirme ve Endüstri İlişkileri Departmanı’ nda uzman olarak başladım. Migros’ta çalıştığım dönemde entegre insan kaynakları yönetimi, SAP/R3, endüstri ilişkileri, iş hukuku, ücretlendirme, performans yönetimi, sendikal ilişkiler konularında deneyim kazanmış olmakla birlikte aynı zamanda yönetici eğitim programlarında eğitmen olarak görev aldım. Migros T.A.Ş’de çalıştığım dönemde içerisinde yer aldığı 2 ayrı proje ile ödül aldım. Migros T.A.Ş’deki görevimden ayrılmamın ardından 1 yıl süre ile Vaillant – Demirdöküm İnsan Kaynakları departmanının yeniden yapılandırılması süreci içerisinde yer aldım. Bu dönemde beyaz yaka-mavi yaka tüm entegre insan kaynakları sisteminin kurulması ve sistemin SAP sistemine entegrasyonunu gerçekleştirdim. 2011 yılından Kasım 2015’e kadar Türkiye’nin denetim ve danışmanlık sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Mazars Türkiye’nin tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptım.

Şu an yönetim danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmekle birlikte, kurumsallaşma, organizasyonların yeniden yapılandırılması, entegre insan kaynakları sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve uygulanması, hedef yayılım ve kpı projeleri, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti, örgüt iklimi gibi araştırmalar sonrası çalıştay yönetimi, yetkinlik modeli çalışmaları, organizasyonel gözden geçirme ve norm kadro gibi projelerde proje danışmanı ve proje lideri olarak görev yapmaktayım.

Şu an ziyaret etmekte olduğunuz web sitemde insan kaynakları, çalışma hayatı, organizasyon yönetimi konularında fikirlerini paylaşmaktayım.

Gönüllü bir oluşum olan 4ekip‘in kurucu üyesi olmakla birlikte ve Peryön  üyeyim. İnsan kaynakları zirveleri, kariyer günleri, özel şirketlerin etkinliklerinde konuşmacı olarak yer almaktayım. Capital, Para, Kariyer.net gibi alanında öncü ve sektörel bir çok dergide görüşlerimi paylaştığım röportaj ve yazılarım bulunmaktadır.